Będą informacje w sprawie budowy nowego odcinka drogi DW 579 !

W dniu jutrzejszym tj. 05.03.2020 w Centrum Kultury w Błoniu o godz. 17.00 odbędzie się wspólne posiedzenie komisji Rady Miejskiej.

W trakcie posiedzenia mają zostać przedstawione informacje dotyczące budowy nowego przebiegu drogi wojewódzkiej DW579 wraz z wiaduktem nad torami kolejowymi (dla zdezorientowanych, jest to budowa dotycząca błędnie nazywanej przez urząd błoński przez okres blisko 17 lat budowa “obwodnicy zachodniej Błonia” notabene nie mająca nic wspólnego z obwodnicą).

Oprócz tej bardzo ważnej informacji dotyczącej DW579 podczas posiedzenie komisji omawiane i opiniowane będą projekty uchwał kierowane na sesję Rady Miejskiej, która odbędzie się w dn. 09.03.2020 o godz. 17.00

Chcesz uzyskać informację u źródła? Chcesz zadać pytanie lub wyrazić swoją opinię? Zapraszamy do udziału we wspólnym posiedzeniu komisji Rady Miejskiej w dn. 05.03.2020 godz. 17.00 w CK.

Ze swoje strony obiecujemy, że standardowo będziemy nagrywać wspólne posiedzenie komisji Rady Miejskiej, by móc Wam przekazać informację i udostępnić nagranie.

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie