Cud w Błoniu ul.TOWAROWA będzie miała nakładkę asfaltową.

Od kilku lat mieszkańcy ul. Towarowej w Błoniu prosili radnych i urząd o porządne zrobienie nawierzchni na ul. Towarowej. Zawsze była jedna wymówka, to się nie opłaca, bo za chwilkę będzie przebudowa drogi 579 która otrzyma nowy bieg właśnie w ciągu ul. Towarowej.

Jednak pod wpływem i naciskiem niektórych radnych (poprzez interpelacje i notoryczne zadawanie pytań na sesjach RM, co z Towarową?) a także poprzez złożenie przez mieszkańców petycji z licznymi podpisami do Burmistrza, w końcu “księżycowy krajobraz” na ul. Towarowej zniknie.

Od 8 lipca do 12 lipca 2019 r. przeprowadzony ma być remont ul. Towarowej na odcinku od ul. Bieniewickiej do ul. Kolejowej. Koszt remontu wg. danych z budżetu gminnego to 150 tyś zł.

Cieszymy się, że po wielu latach mieszkańcy Towarowej nie będą musieli już wymieniać zawieszeń, że znikną dziury i nastanie upragniona od lat normalność. Szkoda, że tyle czasu potrzeba było błońskim władzom, na podjęcie męskiej decyzji, ale gratulujemy 🙂

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie