9 XII 2023 Mikołajki z Projektem Błonie i DKMS

W tym roku po raz drugi udało się naszemu Stowarzyszeniu Projekt Błonie, przygotować i wydrukować i rozdać mieszkańcom gminy Błonie kalendarze na 2024 rok.

Tegoroczne prezenty dla Mieszkańców od naszego stowarzyszenia rozdawaliśmy podczas świątecznego kiermaszu w Błoniu na błońskim rynku w dn. 9 grudnia 2023 r.

Nasze wydarzenie było wyjątkowe – wspieraliśmy bowiem fundację DKMS poprzez zachęcanie Błoniaków do zarejestrowania się w bazie DMKS. Fundacja DKMS, to międzynarodowa organizacja non-profit zajmująca się walką z nowotworami krwi i innymi chorobami układu krwiotwórczego. Rejestrując się w bazie, możesz pomóc uratować życie swojemu genetycznemu bliźniakowi, który jest w potrzebie, a lekarstwem jest dla niego przeszczep szpiku. Im większa baza DKMS, tym większa szansa na znalezienie bliźniaka, który będzie mógł pomóc.

Chcemy serdecznie podziękować osobom (13 osób), które w dn. 9XII zdecydowały się zostać dawcą i zarejestrowały się w DKMS – BARDZO DZIĘKUEMY!

Dziękujemy także wszystkim, którzy odwiedzili nas w naszym namiocie na rynku. Mamy nadzieję, że kalendarze podobają się, a zdjęcia z Mikołajem pozostaną pamiątką na lata.

Dziękujemy, że byliście!

Tegoroczny błoński kiermasz świąteczny organizowany przez Urząd Miejski i Centrum Kultury w Błoniu obfitował w stoiska sprzedawców, a także atrakcje w postaci występów artystycznych. Chociaż aura była typowo grudniowa, co dodawało uroku imprezie, ale i mroziło noski, wszyscy którzy przybyli na błoński rynek na pewno byli zauroczeni magią świątecznego nastroju.  

Poniżej nasza relacja z imprezy.

« z 2 »
miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie