Gmina rozpoczyna DYSTRYBUCJĘ MASECZEK dla mieszkańców!

Rusza dystrybucja maseczek dla mieszkańców naszej gminy. W komunikacie burmistrza z dnia 30.03.2020 szczegółowe informacje:

“Drodzy Mieszkańcy,
informujemy, że pierwsza partia maseczek już do nas dotarła.

Obecnie w Centrum Kultury, w sali tanecznej, trwa pakowanie maseczek. Każda jest pakowana do oddzielnej torebki z instrukcją użytkowania. Przypominamy, że maseczki należy dezynfekować po każdym zdjęciu wg załączonej instrukcji.

Dziękuję pracownikom Centrum Kultury, Biblioteki Publicznej, Centrum Sportu i pracownikom Urzędu Miejskiego, którzy przygotowują maseczki do dystrybucji.

Wkrótce rozpoczniemy dostarczanie maseczek bezpośrednio do skrzynek pocztowych mieszkań i budynków. W blokach spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot zwracamy się do zarządów spółdzielni i wspólnot o dystrybucję masek w mieszkaniach w Błoniu, Passie i Radzikowie. Za dystrybucję na terenach wiejskich będą odpowiedzialni sołtysi, którzy otrzymają maseczki dla swoich mieszkańców.

Burmistrz Błonia

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie