JEST SZANSA! może nie będzie TIRów w Błoniu

Wczoraj informowaliśmy Was o otrzymaniu pisma z GDDKiA. GDDKiA nieprzychylnie zaopiniowała wniosek naszego Stowarzyszenia w sprawie zmiany organizacji ruchu na drodze DW579.

Po południu otrzymaliśmy oczekiwane drugie pismo z Urzędu Marszałkowskiego, które napawa optymizmem. Urząd Marszałkowski jako zarządca DW579 nie wyklucza wprowadzenia proponowanej przez nasze Stowarzyszenie zmiany organizacji ruchu. Jest nadzieja i szansa na rozwiązanie problemu od lat nękającego Błonie. Aby zadbać o interes wszystkich zainteresowanych stron, których ewentualne wprowadzenie zmiany organizacji ruchu na DW579 będzie dotyczyć, Urząd Marszałkowski wnioskuje do naszego błońskiego urzędu o zorganizowanie spotkania, na którym kwestia naszego wniosku zostanie omówiona w szerszym gronie.

Pozytywna informacja wynikająca z pisma Urzędu Marszałkowskiego, napawa nadzieją. Na pewno jeszcze długa droga przed nami, ale warto dyskutować i działać w sprawie. Czekamy na termin spotkania, które zorganizować ma nasz błoński urząd.

O naszym wniosku skierowanym w sprawie przeczytacie we wpisie, link poniżej
http://projektblonie.pl/tir-y-moga-opuscic-blonie-jest-alternatywne-rozwiazanie/

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie