Mamy To! Pierwsze SERCE do zbierania nakrętek w Błoniu ustawione!

W dniu dzisiejszym ustawiliśmy pierwsze SERCE DO ZBIERANIA NAKRĘTEK plastikowych w Błoniu. Serce stoi pod kasztanami przy naszej błońskiej OSP.

Dzięki darczyńcom, a w szczególności firmie Taret z Milanówka i Panu Prezesowi Tomaszowi Reszczyńskiemu, mogliśmy zrealizować nasz cel – “Serce dla Błonia do zbierania nakrętek“.

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom oraz naszym niezawodnym i gotowym zawsze do pomocy druhom z OSP Błonie. Na ręce Druha Dariusza Zwolińskiego składam podziękowania dla wszystkich druhów, którzy pomogli naszemu stowarzyszeniu Projekt Błonie ustawić i umocować serce przy OSP w Błoniu. Dziękuję również Panu Burmistrzowi Zenonowi Reszcze, za zgodę na ustawienie serca, Panu Andrzejowi za pomoc w przygotowaniu wstępnego projektu serca oraz Panu Mikołajowi z firmy Taret za projekt docelowy i wszystkim pracownikom firmy Taret, którzy nam pomogli.

Kochani, mam nadzieję, że serce posłuży nam wszystkim i wspólnie nasza społeczność będzie pomagać potrzebującym.

Zbieramy plastikowe korki, wrzucamy do serca. Większa ilość nakrętek, to skuteczniejsza pomoc.

Zebrane przez nas wspólnie korki będziemy przekazywać osobom i organizacjom na rzecz których prowadzone są zbiórki nakrętek.

Zapraszamy do kontaktu z nami (biuro@projektblonie.pl) osoby i organizacje, które zbierają i potrzebują korków. O akcjach, dla kogo zbieramy w danym czasie korki będziemy informować na stronie naszego stowarzyszenia i na naszym profilu na FB.

Gdzie postawimy drugie serce? Już wkrótce się dowiecie:) Śledźcie nasze wpisy na www.projektblonie.pl i na naszym fp na FB.

Dziękuje raz jeszcze i serdecznie Wszystkich pozdrawiam – Marzena Cichewicz

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie