Miesięcznik PIN – dostępny nowy nr 1/2022

Informacja, wiedza, ciekawostki, ich upowszechniacie przyczyniają się do podnoszenia standardów naszego lokalnego funkcjonowania.

W nr 1/2022 szczególnie polecamy dwa artykuły. Pierwszy z nich dotyczy historii i obecnych działań dotyczących przyłączenia naszej gminy do II strefy biletowej ZTM. Niestety fakty dotyczące całej sprawy nie napawają optymizmem.

Drugi artykuł, to wywiad z młodą artystką, absolwentką ASP w Warszawie, mieszkanką Błonia Sylwią Walczowską-Rojewską. Jest to pierwszy artykuł z cyklu “Błońscy artyści”.

Cyklem tym, chcielibyśmy przedstawić Wam naszych lokalnych twórców, szczególnie tych młodych u progu artystycznego życia. Nie zdajemy sobie sprawy, iż w naszej społeczności, obok nas żyją, mieszkają, tworzą artyści różnych dziedzin sztuki. Młodym twórcom ciężko jest zaistnieć w przestrzeni medialnej. Często nie mają możliwości lub środków na promocję swojej sztuk, stąd też pomysł powyższego cyklu. Chcemy w lokalnym wymiarze promować te osoby.

Serdecznie zapraszam młodych twórców do kontaktu z nami, bardzo chętnie przedstawimy na łamach naszego miesięcznika wasze osoby i waszą twórczośćkontakt: redakcja@projektblonie.pl  

Zachęcam gorąco do współtworzenia Miesięcznika PIN, niech będzie on naszym wspólnym projektem z Waszymi artykułami, wywiadami, reportażami – dla każdego i każdej z Was na jego łamach znajdzie się miejsce.

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie