OFERTA SPECJALNA!! Basen w Błoniu w nocy dla par za free!

W oficjalnym cenniku Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu zabrakło bardzo ważnej pozycji dla strefy basenów. Brakuje cen dla usług “nocnych kąpieli dla par” lub “romantycznej randki na basenie”. W cenniku usług tych brak, a w rzeczywistości są świadczone.

W dniu 18.08.2020 o godzinie 00.30 z oferty wspólnego romantycznego masowania w jacuzzi w świetle energooszczędnych żarówek korzystały tajemnicze pary.

Cisza, spokój, ciepła woda i bąbelki. Chyba dużo osób chciałoby spędzić miło noc z ukochanym/ukochaną/przyjacielem/przyjaciółką na takich atrakcjach, specjalnie, a w zasadzie wyłącznie dla nich? Kto dostąpił tego zaszczytu w sumie nie istotne, istotne jest to, że brak usługi w ofercie i przypuszczamy, że jest ona za FREE, ale tylko dla tych wybranych “tajemniczych par”, a nie dla zwykłego mieszkańca płacącego podatki na utrzymanie basenu.

Kolejny dzień będzie już standardowy. Chcesz popływać płacisz wg. cennika i pluskasz się w godzinach otwarcia basenu. Czy możesz liczyć na romantyczną nocną kąpiel? Pewnie nie. Nikt nie otworzy Ci basenu o 24.00, bo pewnie jest to usługa dla wybranych, skoro nie ma jej w oficjalnym cenniku. Ot takie błońskie standardy, równi i równiejsi, basen priv.

Polecamy skontaktować się z ratuszem lub z centrum sportu i poprosić o ofertę, może nie doceniamy marketingowców.

Do zobaczenia o 1 w nocy na basenie 😉


miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie