Wybory samorządowe 2024

7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. Będziemy wybierać do władz gminy przedstawicieli, którzy mają nas reprezentować.

Jak pokazuje historia od 20 lat te same twarze, te same polityczne układanki i dogadywanki. Polityka na lokalnym rynku mocno weszła w krew niektórym ugrupowaniom – władza chyba uzależnia.

Przy czym wyścig w Błoniu w przeciwieństwie do okolicznych miast (Grodzisk, Ożarów Maz.) rozpoczął się już na dobre – podobnie jak zaśmiecanie miasta plakatami i banerami, parcie na szkło niektórych osób widać że jest ogromne – i ciągle te same twarze, które na szczęście będziemy mogli rozliczyć za ich działania na rzecz naszej społeczności już 7 kwietnia br.

Są także i nowe osoby oraz nowe komitety. My oczywiście kibicujemy najbardziej naszej Pani Prezes i 4 członkom naszego stowarzyszenia – którzy stają w szranki z niezależnego KWW Marzeny Cichewicz Projekt Błonie Samorząd dla Mieszkańców.

Swoje listy kandydatów pokazały komitety: Forum Samorządowe Gmin, KWW Zenona Reszki Błonie Przyszłość, KW PiS oraz KWW Marzeny Cichewicz Projekt Błonie Samorząd dla Mieszkańców.

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie