Autobus Pass-Błonie-Ożarów. Rozkład.

Po likwidacji linii autobusowej Błonie-Radzików-Warszawa, wiele osób zostało z tzw. ręką w nocniku. Podróż do pracy, szkoły, lekarza, urzędu itd. poza gminę Błonie, to obecnie wyczyn wręcz “Mission Impossible” (swoją drogą w kinach właśnie leci 7 części “Mission Impossible – Daed Reckoning-Part One”).

DOTARCIE DO WARSZAWY AUTOBUSEM – nie bezpośrednio, a z przesiadką możemy sobie jeszcze zapewnić linią Pass-Błonie-Ożarów Maz. Gdy dotrzemy do Ożarowa mamy już autobus ZTM 713 – czyli upragnione dobro społeczne Błonia, niestety nieosiągalne przy obecnych standardach zarządczych gminnych władz.

Dla chcących wybrać się z Błonia lub Pass autobusem do Ożarowa, a później już dalej cywilizowanym transportem w świat, albo dla tych osób, które dotrą do Ożarowa i chcą autobusem wrócić do Błonia zamieszczamy rozkład jazdy tego autobusu. Zrobiliśmy skrót rozkładu – skupiając się na przystankach błońskich i ożarowskich.

Bon voyage!

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie