CENNIK błońskiego BASENU ! Porównanie z cenami na okolicznych basenach.

Znamy ceny korzystania z błońskiego basenu w Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu. Obiekt do użytku dla mieszkańców i gości otworzony będzie 29 lipca 2020 r. Na fp Centrum opublikowano cennik usług. Przedstawiamy ceny na naszym błońskim obiekcie oraz porównanie z cenami obowiązującymi na basenach w okolicznych miejscowościach.

Porównanie cenników:

Przedstawione ceny, to ceny obowiązujące w dn. 23.07.2020, które mogą ulec zmianie. Porównujemy standardowe usługi dla wejściówek jednorazowych w tych samych godzinach lub podobnych z pominięciem promocyjnych godzin czasowych i pakietów.

Cennik błońskiego basenu:

Czy cennik przedstawiony dla błońskiego obiektu, to ceny promocyjne? Przeważnie przy otwieraniu tego typu obiektów (i nie tylko tego typu) przez pierwszy okres, aby zachęcić potencjalnych użytkowników/klientów ceny są promocyjne. Patrząc na porównanie błońskiego cennika z cenami obowiązującymi na okolicznych basenach odnosimy wrażenie, że ta promocja jest specyficzna;)

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie