Członkowie naszego stowarzyszenia startują w wyborach samorządowych!

Niektórzy członkowie naszego stowarzyszenia Projekt Błonie będą w zbliżających się wyborach samorządowych zaplanowanych na 7 kwietnia br. ubiegać się o stanowisko radnego/radnej Rady Miejskiej w Błoniu. Decyzja jest naturalną konsekwencją wynikającą m.in. z naszych głównych celów statutowych oraz chęcią zmiany w naszej gminie, aby w końcu SAMORZĄD BYŁ DLA MIESZKAŃÓW.

Nasza Pani prezes i założycielka stowarzyszenia Marzena Cichewicz będzie ubiegała się o stanowisko BURMISTRZA Błonia.

Niezależny, bezpartyjny Komitet Wyborczy Wyborców Marzeny Cichewicz Projekt Błonie Samorząd dla Mieszkańców – został zarejestrowany w PKW.

Komitet tworzą ludzie z pasją, społecznicy, osoby o różnych poglądach, w różnym wieku, z bogatym doświadczeniem (też w pracy społecznej), osoby kompetentne, wykwalifikowane, przedsiębiorcy.

Każda z osób kandydująca z KWW Marzeny Cichewicz Projekt Błonie posiada super moc 🙂
każdy wnosi od siebie to co najlepsze – dla nich najważniejsi są Mieszkańcy. Ich potrzeby i problemy. Gmina powinna być nowoczesna, dobrze skomunikowana i zapewniająca realizację potrzeb osób w niej żyjących. Właściwa droga to KWW Projekt Błonie Samorząd dla Mieszkańców – świeżość, kompetencje, innowacyjność a przede wszystkim dbanie o dobro Mieszkańców, a nie swoje potrzeby.

15 lutego odbyło się spotkanie organizacyjno-informacyjne komitetu. Jest moc. 

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie