Czy błoński BASEN będzie otworzony w marcu?

Wiele osób pyta nas, czy znamy termin otwarcia błońskiego basenu. Wiemy, że planowane jest jego otwarcie w końcówce marca 2020. Konkretnej daty jednak nie znamy.

Patrząc na przebieg procesu pozyskiwania przedsiębiorców, którzy chcieliby poprowadzić wymienione w konkursach ofert pomieszczenia w obiekcie basenowym (siłownia, kręgielnia, itd), można pokusić się o wniosek, że czas goni, a Centrum Sportu i Rekreacji chce dotrzymać terminu. Czy to się uda? Można mieć obawy.

11.02.2020 informowaliśmy Was naszym wpisem o konkursach, jakie ogłoszono na wynajem pomieszczeń na basenie – link: http://projektblonie.pl/biznes-na-basenie-mozesz-zostac-najemca-zaproszenia-do-skladania-ofert-najmu/

W dn. 19.02.2020 podano wyniki tych konkursów i jednocześnie ponownie ogłoszono konkursy na wynajem pomieszczeń, dla których nie wyłoniono zwycięzców. Czas na składanie ofert “w dogrywce” upłynął 02.03.2020. W dniu dzisiejszym tj. 03.03.2020 ogłoszono wyniki “dogrywki konkursu”, które niestety nie napawają optymizmem. Nikt nie złożył żadnej oferty. Trzeba będzie jak najszybciej uruchomić kolejną dogrywkę. Tym samym ceny najmu oferowanych pomieszczeń ponownie zostaną obniżone, by w końcu były na tyle realne na błońskim rynku, by znalazł się chętny do prowadzenia biznesu na basenie.

Podsumowanie konkursów z dnia 19.02.2020:

Pomieszczenia fitness – brak ofert

Pomieszczenia gastronomiczne – brak ofert

Kręgielnia 1 oferta – niespełniająca wymagań

Siłowania – brak ofert – drugie ogłoszenie min. 11 070 zł brutto ( w pierwszym ogłoszeniu było 12 300 zł brutto)

Sklep sportowy – jedna oferta – zaakceptowana Media Sport Ui L  Scisły S.C. ul. Generała Andersa 10/23 00-201 Warszawa – 1 102 zł netto miesięcznie (brutto 1 355,46 zł)

Strzelnica 3 oferty – najkorzystniejsza przyjęta – Shockfire S.C Bonifraterska 10c 00-213 Warszawa

Ochrona obiektu – 3 oferty najkorzystniejsza Biuro Ochrony Persona Security Sp. zo.o. Sp. K Kochanowskiego 11 05-230 Kobyłka

Niestety w wyniku ” dogrywki” w dalszym ciągu brak jest oferenta, który chciałby poprowadzić w obiekcie błońskiego basenu siłownię, strefę fitness, kręgielnię i gastronomię. Czy uda się wyłonić najemcę przed końcem marca?

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie