Dziś święto wielorasowych piesków – DZIEŃ KUNDELKA 2022

Dziś święto wielorasowych piesków – DZIEŃ KUNDELKA 2022

W Polsce Dzień Kundelka obchodzimy 25.10., dzień po dniu wejścia w życie Ustawy o Ochronie Zwierząt (obowiązuje ona od 24 października 1997 r.). Święto powstało, aby podziękować kundelkom za ich oddanie i wierność, ale także, aby zwrócić uwagę na tę najliczniejszą, a często najgorzej traktowaną grupę psów towarzyszących człowiekowi.

W tym roku po raz czwarty nasze stowarzyszenie organizuje obchody Dnia Kundelka, tradycyjnie łącząc święto naszych pupilków z pomocą dla zwierząt, które nie zaznały szczęścia w ludzkim stadzie.

Serdecznie zapraszamy do przesłania na nasz adres biuro@projektblonie.pl  zdjęcia/zdjęć waszych czworonożnych przyjaciół. Z nadesłanych zdjęć powstanie kalendarz na rok 2023, a datki z dystrybucji kalendarza zostaną przekazane tak, jak w ubiegłych latach lokalnemu stowarzyszeniu opiekującemu się bezdomnymi zwierzętami.

Pamiętajcie, im lepsze jakościowo zdjęcie, tym lepiej będzie się ono prezentowało w kalendarzu. W raz ze zdjęciem prosimy przesłać informację o imieniu pieska oraz waszą zgodę na wykorzystanie zdjęcia przez nasze stowarzyszenie na potrzeby wydania kalendarza “Błońskie Kundelki 2023”

Na zdjęcia waszych czworonożnych przyjaciół czekamy do 14.11.2022

Pozdrawiam serdecznie Marzena Cichewicz

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie