II STREFA i bilet metropolitarny. Z Warszawy taniej za miasto, taniej z 14 gmin do stolicy od września, ale nie z BŁONIA !

Kolejny przykład na lekceważenie potrzeb mieszkańców korzystających z kolei podmiejskich przez błoński urząd. Od września gminy, które podpisały porozumienie z Warszawą będą rozliczane za usługi transportu miejskiego wg. nowych niższych stawek. A u nas od lat bajki i niespełnione obietnice. Iluzoryczne działania i w dalszym ciągu brak II strefy nie mówiąc już o ofercie Warszawa +.

Oferta dla gminy Błonie może być przygotowana przez ZTM w ciągu 2 -3 tygodni. Zweryfikowaliśmy koszty, te również są przez gminę do udźwignięcia. Wystarczy usiąść do stołu. Ale nasze władze nie są tematem zainteresowane. Nasza petycja, którą złożyliśmy z Waszymi podpisami (za co dziękujemy raz jeszcze) została zlekceważona, podobnie jak list otwarty. Na pytania Marzeny Cichewicz zadawane na każdej z sesji Rady Miejskiej dotyczące tematu przyłączenia Błonia do II strefy ta sama odpowiedź – wysłaliśmy pismo, czekamy na odpowiedź. Ile można biernie i bezczynnie czekać na odpowiedź? Ile razy można ludzi mamić obietnicami? Czy kiedykolwiek przy obecnej władzy doczekamy się II strefy i biletu metropolitarnego?

Więcej informacji znajdziecie w linku, tylko się nie denerwujcie: https://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/warszawa–taniej-za-miasto-taniej-z-14-gmin-do-stolicy-59484.html?fbclid=IwAR2qEnP72N2wGyfESnmlAVQKmZE-Yw55d2agc8RCRKlBsEW3vOjEYhYrnYM

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie