Kalendarz na 2021 r. z II Błońskiego Dnia Kundelka – na pomoc dla fundacji Ar-Ka-Do!

II Błoński Dzień Kundelka za nami. W tym roku z nadesłanych do nas zdjęć błońskich kundelków zrobiliśmy kalendarz na 2021 rok. Kalendarz powstał z myślą o POMOCY dla fundacji Ar-Ka-Do z pobliskiego Płochocina.

Wszystkie datki za kalendarz przekażemy na konto fundacji Ar-Ka-Do. Pomóżmy wspólnie, przyłączcie się do pomocy.

Nasze pupile mają ciepłe kochające domy, niestety wielu ich pobratymców takiego szczęścia nigdy nie zazna. Doznają za to wyłącznie cierpienia i porzucenia.  Mój pomysł kalendarza zrodził się z potrzeby pomocy biednym, opuszczonym zwierzakom oraz pomocy lokalnej fundacji, aby mogła prowadzić swoją działalność, a tym samym pomóc niechcianym psom i kotom.  

Projekt kalendarza mamy prawie gotowy. Teraz druk. Niebawem (jak tylko zostaną wydrukowane i przyjdą do nas) powiem Wam, gdzie będzie można zdobyć nasz błoński, wyjątkowy, jeden w swoim rodzaju kalendarz z błońskimi Kundelkami.

Ar-Ka-Do, to fundacja obok nas, z sąsiedniego Płochocina, działająca od 2016r. Swoją pracę rozpoczęła jako grupa ludzi z Mazowsza “Zwierzaki z Mazowsza”, którym nie był obojętny los zwierząt. Celem fundacji jest pomoc zwierzętom. Pod opieką Ar-Ka-Do znajdują się psy oraz koty znalezione na ulicy, porzucone, wyciągnięte ze schronisk, odebrane ze skandalicznych warunków, chore, stare i te po wypadkach. Fundacja działa głównie na terenie Mazowsza, ale adopcje odbywają się na terenie całej Polski. Wszystkie działania fundacji mają jeden cel – poprawę losu zwierząt, tych najbardziej potrzebujących, które bez pomocy człowieka sobie nie poradzą.

Przyłączcie się do naszej akcji pomocy fundacji!

Marzena Cichewicz i Projekt Błonie

Filmik z naszymi Kundelkami z II Błońskiego Dnia Kundelka 2020:)

Przykładowe kartki z kalendarza:

Fundacja Ar-Ka-Do obecna jest na FB, poniżej link:

https://www.facebook.com/Fundacja-Ar-Ka-Do-442948202783316

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie