KS Błonie. Inauguracja sezonu siatkarskiej II ligi.

KS Błonie na start! Inauguracja sezonu siatkarskiej II ligi

Siatkarski zespół KS Błonie rozpoczyna swój premierowy sezon w rozgrywkach II mężczyzn w sezonie 2023/2024. W pierwszym meczu, który rozegrany zostanie w sobotę 7 października rywalem będzie zespół KS Camper Wyszków.

KS Błonie to nowy punkt na siatkarskiej mapie Mazowsza. Drużyna powstała w tym roku, a jej udział w rozgrywkach II ligi możliwy był dzięki wycofaniu się z rozgrywek siatkarskiej Legii Warszawa. Grupa pasjonatów siatkówki postanowiła powołać do życia zespół, który ma za zadanie w pierwszym sezonie utrzymać się w gronie II ligowców.

II liga mężczyzn to rozgrywki szczebla centralnego prowadzone przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Stanowią trzeci poziom rozgrywkowy. Gra na nim 48 zespołów podzielonych na 4 grupy. Grupa 2, w której rywalizować będzie KS Błonie łączy w sobie zespoły z województw mazowieckiego, podlaskiego, łódzkiego i lubelskiego.

KS Błonie w rozgrywkach prowadzić będzie Mariusz Godlewski. W przeszłości był on zawodnikiem kilku warszawskich klubów. Jego największy sukces sportowy to awans w roku 2021 z Legią Warszawa z II ligi do TAURON 1.Ligi. Pod swoimi skrzydłami będzie miał zawodników doświadczonych, którzy znają smak gry na parkietach pierwszo- i drugoligowych, a także młodych zawodników, którzy w tym roku ukończyli szkolenie siatkarskie na poziomie juniora. Jaki będzie efekt takiej mieszanki? O tym przekonamy się w tracie trwania sezonu.

Swoje domowe mecze, KS Błonie rozgrywać będzie w hali Centrum Sportu w Błoniu, przy ul. Grodziskiej 1. Na pierwsze spotkanie zapraszamy już w sobotę, 7 października, o godz. 17:00. Rywalem będzie zespół KS Camper Wyszków.

Zapraszamy serdecznie wszystkich pasjonatów siatkówki na to spotkanie. Wstęp na mecz jest wolny!

II liga siatkówki mężczyzn:

KS Błonie – KS Camper Wyszków

sobota, 7 października, godz. 17:00

Centrum Sportu w Błoniu, ul. Grodziska 1

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie