Powstanie HOSPICJUM w Błoniu w Bramkach!

Wg. informacji udostępnionych na stronie portalu informacyjnego Grodzisk News w naszej gminie w Bramkach ma powstać nowoczesne hospicjum z 32 miejscami. Wg. podanej informacji w dn. 06.11.2019 w Starostwie Powiatu Warszawskiego Zachodniego, podpisana zostanie umowa dotycząca przekazania 4 mln zł na realizację tej inwestycji.

Inwestycja bardzo potrzebna. Szkoda tylko, że dowiadujemy się o niej z portalu sąsiadów, a nie bezpośrednio od Burmistrza lub radnych. Czyli wszystko niestety standardowo i po staremu, info dla niektórych, a nie dla wszystkich.

Szczegóły w artykule:

http://grodzisknews.pl/bedzie-nowoczesne-hospicjum-w-bloniu-placowka-dostepna-tez-dla-sasiednich-powiatow/

Ogłoszony został już przetarg w sprawie tej inwestycji. “Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących budowę budynku hospicjum z infrastrukturą techniczną i układem drogowym w gminie Błonie w miejscowości Bramki zlokalizowanej w południowo-wschodniej części powiatu w centralnej części Województwa Mazowieckiego“. Szczegóły w linku:

https://bip.pwz.pl/redir,przetargi?zamowienie_publiczneID=266&fbclid=IwAR329dB8DpkFysu-dUvryS-LAptxO5uPA5G24OwAaPS9_s1t9rsBUOFnJ2k

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie