Przetarg na projekt brakującego odcinka ścieżki rowerowej Błonie-Leszno

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w dn. 23.10.2023 ogłosił przetarg na zaprojektowanie brakującego odcinka ścieżki rowerowej pomiędzy gminą Błonie, a gminą Leszno. MZDW tym samym dotrzymał słowa – jest szansa, że za kilka lat 2-3 pojedziemy bezpiecznie rowerem z Błonia do Leszna.

Przedmiotem zamówienia (przetargu) jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 579 w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów na odcinku od km ok. 22+600 do km ok. 24+400 na terenie gminy Błonie i gminy Leszno.

Oferty w przetargu można składać do 09.12.2023

Wykonawca (firma projektowa) będzie miała 18 miesięcy od dnia podpisania umowy na wykonanie projektu.

Jak już powstanie projekt, wówczas ogłoszony będzie kolejny przetarg na wyłonienie wykonawcy, który ścieżkę wybuduje. Tak więc półtora roku projektowania, następnie przetarg i następnie wykonanie. Sądzimy, że przy “dobrych wiatrach” może za 3 lata bezpiecznie pojedziemy rowerem z Błonia do Leszna.  

Szczegóły dotyczące przetargu znajdziecie na platformie przetargowej – link :

https://platformazakupowa.pl/transakcja/835953

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie