Satysfakcja z pomagania, to miłe uczucie.

Lubisz zaglądać na stronę naszego Stowarzyszenia? Lubisz czytać nasz miesięcznik PIN? Mamy nadzieję, że tak 🥰

W natłoku informacji i łatwości dostępu do nich, nie zastanawiamy się, że za portalem, stroną www, czy gazetą stoją osoby, które tworzą dla nas treści.

My tworzymy dla Ciebie. Strona www naszego Stowarzyszenia oraz wydawany przez Stowarzyszenie miesięcznik PIN powstają dzięki pracy (wolontariat) i zaangażowaniu naszych członków i sympatyków. Jednak jak to w życiu, ponosimy również koszty, które pokrywamy ze składek i darowizn. Dlatego tak ważne jest mieć sympatyków, którzy wspierają nas, albo zechcieliby nas wesprzeć.

Teraz możesz i Ty zostać naszym mecenasem i bez żadnych dla Ciebie kosztów pomóc nam rozwijać lokalne media. Jak? w prosty sposób – poprzez zakupy w Internecie. Tak, tak, to możliwe i całkowicie bezkosztowe dla Ciebie. Wystarczy, że skorzystasz robiąc zakupy w Internecie z rozszerzenia FaniMani.

Jak to działa? Rozszerzenie “Przypominajka FaniMani” – zainstaluj na swoim komputerze lub komórce. Robiąc zakupy online sklepy internetowe podzielą się z naszym Stowarzyszeniem małym procentem ich zysku z Twoich zakupów. Ty nic nie dopłacasz ❗️ To super proste, Ciebie to nic nie kosztuje, a my otrzymujemy od sklepu – niewielki procent w formie darowizny 🥰

Tutaj możesz zobaczyć jak to działa, kliknij w poniższy link:

https://fanimani.pl/projektblonie/

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie