Wspólne posiedzenie komisji Rady Miejskiej – 05.12.2019r. II strefa ZTM i budżet!

Szanowni, zapraszamy i zachęcamy do obecności na wspólnym posiedzeniu komisji Rady Miejskiej w Błoniu, która odbędzie się 05.12.2019 r. o godzinie 17.00 w sali rady w Centrum Kultury w Błoniu.

Wraca temat dyskusji w sprawie uchwały intencyjnej Radnej Marzeny Cichewicz w sprawie przyłączenia gminy Błonie do II strefy ZTM. Warto się wybrać, posłuchać opinii wszystkich radnych, zadać pytania i być aktywnym w tak ważnej dla mieszkańców gminy Błonie sprawie.

Podczas komisji omawiany będzie również projekt uchwały w sprawie budżetu gminnego na rok 2020. Chcecie wiedzieć jakie plany, jakie inwestycje, jakie wydatki i przychody zaplanował na rok 2020 w budżecie Pan Burmistrz? Czy Radni będą mieli uwagi i korekty do planu budżetu? Czy starczy środków na realizację inwestycji oczekiwanych przez mieszkańców? Podczas posiedzenia komisji na te i inne pytania powinniście otrzymać odpowiedź.

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie