KONKURS ŚWIĄTECZNY ! Super nagroda! Jodła kaukaska!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez nasze Stowarzyszenie Projekt Błonie pod hasłem “Własnoręcznie wykonana ozdoba świąteczna”

Choinki, to obowiązkowy element wystroju wnętrz w okresie świat Bożego Narodzenia. Są one obwieszane przeróżnymi ozdobami. Chcielibyśmy naszym konkursem przypomnieć dawne tradycje, gdzie na choince znajdowały się odpowiednio dobrane przedmioty – cukierki, ciastka, pierniczki, orzechy, jabłka oraz własnoręcznie wykonane ozdoby z papieru lub bibuły, wydmuszki, słoma, a nawet źdźbła trawy.

Nagrodą główną dla laureata w naszym konkursie jest około dwumetrowa ŻYWA JODŁA KAUKASKA! Weź udział w konkursie, zrób ozdobę, przynieś ją do nas na spotkanie w dn. 13.12.2019 r. w godzinach 17.00 – 18.30  do Sun Caffe w Błoniu. Może to właśnie twoja praca będzie tą najlepszą, a śliczna jodełka zagości w twoim domu.

Rozstrzygnięcie konkursu i podanie nazwiska laureata nastąpi w dniu 16.12.2019r.

Szczegóły konkursu znajdziecie w regulaminie. Zachęcamy do udziału i czekamy na Was w piątek 13.12.2019 w Sun Caffe:) Do zobaczenia!

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie