1000 podpisów pod petycją o II strefę w tydzień !

SZANOWNI !
Bardzo, bardzo gorąco i serdecznie dziękujemy Wam za wsparcie i złożenie podpisów pod naszą petycją. 
To spektakularny sukces wszystkich mieszkańców Błonia i naszej radnej Marzeny inicjatorki przedsięwzięcia. 
Druga strefa jest dla Błonia i jego mieszkańców elementarną potrzebą, tak samo jak bloki, obwodnica, czy “wyrzucenie” tirów z miasta, które codziennie je rozjeżdżają, zatruwają powietrze i życie mieszkańców. 
Ponad 12 lat udawania, że robi się “coś” w tej sprawie, to trochę za dużo straconych na bez efektywnych niby działaniach lat. Co drugi obecny Radny wpisywał w programie wyborczym II strefę, Pan Burmistrz od 3 kadencji ma ten punkt w programie, miejmy nadzieję, że nasza petycja tj. petycja mieszkańców Błonia przyczyni się do SKUTECZNYCH działań zarówno Rady Miejskiej jak i Pana Burmistrza.
Tego chce 1/12 mieszkańców Błonia! To nie jest nasze widzi mi się, to głos naszej społeczności, niejednokrotnie tej najbardziej potrzebującej wsparcia ze strony samorządu. 
Osiągnęliśmy cel min. 1000 podpisów.
Zachęcamy do wspólnego działania w naszych wspólnych sprawach. Nasza strona www to miejsce, gdzie znajdziecie ważne info (nie tylko wybiórcze i wygodne, ale też info niewygodne, ale ważne dla mieszkańców). W grupie siła! Nie dajmy sobie wmówić, że czegoś się nie da! Da się, tylko trzeba chcieć! Priorytety zawsze można zmienić, przedstawiając społecznie ważne argumenty.
Raz jeszcze dziękujemy za podpisy. Działamy dalej dla wspólnego dobra, bądźcie z nami.

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie