Błoński Ośrodek Zdrowia – ankieta.

Prosimy Was o opinię i wypełnienie poniższej ankiety. Chcemy poznać zdanie Błoniaków na temat funkcjonowania i poziomu błońskiego ośrodka zdrowia (naszego gminnego, a nie Vita-Medu), o którym było już głośno w mediach. KLIKNIJCIE W PONIŻSZY LINK DO ANKIETY, dziękujemy z odpowiedzi:

https://docs.google.com/forms/d/1kP4Bz8OqY3Q7NSQHFBKClH1KZbsK8EliuWYFZFAX-KE/edit#responses

Zarówno opinie płynące z Komisji Zdrowia Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska, jak i opinie Rady Społecznej przy samodzielnym gminnym publicznym zakładzie opieki zdrowotnej są pełne zachwytu i samych pozytywnych opinii. W naszej ocenie rzeczywistość wygląda inaczej, dlatego też chcielibyśmy poznać Wasze zdanie.

Wiele opinii przesyłacie do nas na emaila, za co serdecznie dziękujemy. Niektóre wasze listy są pełne przykrych opisów sytuacji, jakie mają lub miały miejsce w błońskim ośrodku. Spośród wszystkich otrzymanych emaili tylko dwa (na 18) oceniają obsługę i poziom naszego ośrodka pozytywnie. Większości waszych relacji kierowanych do nas, to historie przykre, pełne żalu i niestety nisko oceniające gminny system opieki zdrowotnej.

Do tematu wrócimy po zakończeniu ankiety.

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie