Heppening w Błoniu – błońskie PO w akcji …

25.07.2023 – do Błonia dotarła kampania wyborcza za sprawą dobrze znanej w Błoniu Pani poseł. Ustawka jak ustawka, sami możecie ocenić występ (materiał poniżej).

Poseł, który nie zrobił nic dla Błonia, burmistrz który udaje, bezpartyjnego i czynnie włącza się w kampanię wyborczą Platformy O.. Tło uzupełniają intelektualiści “pchający się” do sejmiku i powiatu, a może i Sejmu RP – wszystko w jednym miejscu na jednym planie filmowym w mieście Błonie na błońskim Rynku. Zastanawiamy się czy to kabaret, farsa, bo patrząc na ten intelektualny wyczyn, tylko tego typu skojarzenia przychodzą do głowy.

Prosto z Facebooka zacytujemy naszą Panią prezes Marzenę Cichewicz – jej komentarz do “POwskiego dzieła” jest w punkt. :

No no no – kurtyna opadła, ale standardy propagandy jak widać niezmienne od 20 lat – nie wiem czy się śmiać, czy płakać.

Pani poseł z PO i Pan “bezpartyjny” burmistrz chociaż, przepraszam “Błonie to moja partia”(cytat z burmistrza).

Happening platformy w Błoniu. Akurat Pani poseł i Pan burmistrz powinni być ostatnimi osobami wypowiadającymi się w Błoniu o milionerach.

Pani poseł, powinna chyba wiedzieć, że są udostępniane oświadczenia majątkowe – i jeśli się komuś wytyka 30 tys. miesięcznie, a obok stoi osoba zarabiająca niewiele mniej – to jak to nazwać? Obłuda, czy polityka – chociaż praktycznie jest to jedno i to samo.

Wiem, że zaraz się hejt rozkręci pod moim adresem, ale uważam, że udział “bezpartyjnego” burmistrza w politycznych przedwyborczych ustawakach, to dowód na degrengoladę samorządów.

To udawanie, że samorząd jest bezpartyjny, a wpieranie później mieszkańcom haseł o bezpartyjności i miłości do Błonia, to hipokryzja.

Postaci na filmiku – no cóż, każdy orze jak może -ale proszę doceniać intelekt mieszkańców Błonia. Mieszkańcy Błonia, to nie idioci!

Swoją drogą – dlaczego na profilu gminy i Pana burmistrza nie ma tego występu? Przecież to nie jest prywatna sprawa, bo występuje Pan burmistrz jako burmistrz i użala się nad biedną kasą samorządu – 160 mln zł budżet w Błoniu – czy to mało? A może by tak w końcu powiedzieć mieszkańcom, na co, rok w rok gmina lekką ręką wydaje ponad 1,5 mln w ramach promocji gminy? Chyba już nikt nie wierzy, że na promocję gminy. A kasy na II strefę ZTM nie ma, na autobus do W-wy też.

Dlaczego w ogóle poruszam temat dzisiejszego występu Pani poseł w Błoniu? Generalnie nie interesuje mnie, ani osoba Pani poseł i jej wkład poselski dla mieszkańców Błonia, ani partia PO oraz to jak, kto i gdzie się lansuje w przedwyborczej walce – każdy może to robić jak lubi, jak ma na to środki i jeśli czuje taką potrzebę, jednak ważne, by robić to z klasą i na poziomie.

Napisałam ten post dlatego, że poziom manipulacji i liczenia na deficyty intelektualny odbiorców, a w tym konkretnym przypadku mieszkańców Błonia przekroczył granice przyzwoitości. Pani poseł powinna zdawać sobie sprawę, że nie wszyscy mają iloczyn inteligencji, większość ma iloraz, w tym także mieszkańcy Błonia.

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie