Kolejna REKRUTACJA na BASEN. Specjalista ds. kadr i płac, referent ds.finansowych.

Ruszyła kolejna rekrutacja na wolne stanowiska pracy na basenie w Błoniu. Poszukiwany SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC oraz REFERENT DS. FINANSOWYCH.

W przypadku specjalisty ds. kadr i płac kluczowe kompetencje to: wykształcenie wyższe, znajomość kodeksu pracy, przepisów ustaw: o pracownikach samorządowych, o systemie ubezpieczeń społecznych, o podatku dochodowym, o funduszu świadczeń socjalnych, a także inne wymienione w ogłoszeniu rekrutacyjnym, które załączamy poniżej w pliku pdf:

W przypadku referenta ds. finansowych kluczowe kompetencje to: wykształcenie minimum średnie ekonomiczne (wyższe mile widziane), obywatelstwo polskie, niekaralność, znajomość zasad rachunkowości jednostek budżetowych. Wszystkie wymagane kompetencje znajdziecie w pliku z ogłoszeniem poniżej:

Oferty na oba stanowiska w zamkniętych kopertach z dopiskiem “oferta na stanowisko referent ds. finansowych” i w drugi przypadku “oferta na stanowisko specjalista ds. kadr i płac” można składać maksymalnie do 24.02.2020 do godz. 12.00 w Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu ul. Legionów 3A, Błonie. W razie dodatkowych pytań można dzwonić pod nr 662 183 416 lub wysłać emaila na adres centrumsportu@blonie.pl

W procesie rekrutacji oprócz wymaganych w ogłoszeniach dokumentach przyda się Wam także kwestionariusz osobowy:

Życzymy powodzenia 🙂

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie