Kolejny “medal z kartofla” dla Błonia – Wzorowa Gmina

Zastanawiamy się, kiedy Pan Burmistrz przestanie kupować statuetki dla miasta i gminy, a także i dla siebie. Nagrody typu “orły” itd. to czysty marketing polityczny, który w takim wydaniu jest archaizmem. Prosimy nie wydawać naszych wspólnych gminnych środków na takie cele. Lepiej przekazać te środki na schronisko dla zwierząt.

Nasza gmina otrzymała tytuł Lidera Gospodarki w konkursie Wzorowa Gmina! Takie info, statuetkę i dyplomy przesłoniły Pana Burmistrza na sesji Rady Miejskiej!

WZOROWA GMINA?
Sprawdziliśmy kapitułę, która tą “prestiżową” nagrodę przyznała, to firma Europa Press Media.
Chcecie więcej informacji? Bardzo proszę, prosto ze strony firmy:
1. “Jako Wydawnictwo Europa Press Media jesteśmy Organizatorem Konkursu „Wzorowa Gmina”. Nagroda ta jest efektem wieloletniej współpracy z Wójtami, Burmistrzami oraz Prezydentami miast w całej Polsce.”
2.”Włodarze Miast i Gmin z długoletnim stażem mają natomiast szansę dołączyć do grona osób, którym Kapituła przyznaje tytuł “Wzorowego Samorządowca”.
3. “Zachęcamy do współpracy, zapewniając wzorowo przeprowadzoną weryfikację kandydatów i towarzyszącą Konkursowi “Wzorowa Gmina” obszerną kampanię promocyjną.”
Powyższe 3 cytaty pochodzą z oficjalnej strony prestiżowego czasopisma kieleckiego, które istnieje na rynku od 2014r. W załączeniu przydatne linki, poczytajcie, a wnioski wyciągnijcie sami;) 

http://www.wzorowagmina.pl/o-nas.html

regulamin konkursu “wzorowa gmina”
http://www.wzorowagmina.pl/upload/201711/Regulamin_Konkursu_Wzorowa_Gmina.pdf?fbclid=IwAR2uxmR5mYNOGPQwaLcA429ccWagQDcp_-J-ksTxaGq1wJ08L8r0iD7TSmM

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie