NR 3 Miesięcznika PIN. Dużo ciekawych informacji.

Działamy! Nasza redakcja i autorzy zapraszają do lektury trzeciego numeru Miesięcznika PIN. Wersja online zamieszczona została na końcu wpisu.

Ciekawe artykuły w nr 3 to między innymi:

  • Informacja z sesji Rady Miejskiej o tym, jak podniesiono burmistrzowi pensję prawie o 100%
  • Podatki od nieruchomości – stawki obowiązujące w 2022 r.
  • Informacja o liniach autobusowych
  • Wywiad ze zwycięzcą konkursu – danie wigilijne i świąteczne inne niż wszystkie
  • Interesujące artykuły o naszym narodowym Święcie Niepodległości, o Belwederze, a także bardzo ciekawy artykuł o pomocy, która przysługuje seniorom – dowiesz się do czego masz prawo.

Miesięcznik dostępny jest również w wersji papierowej. Znajdziecie go w sklepie “u Andrzeja” na Rynku, w sklepie “Dom chleba pod Aniołem” także na Rynku, w księgarni “U Iwony” oraz w Salonie Fryzjerskim VENA przy ulicy Okrzei 9a.

Życzymy miłej lektury. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z redakcją: redakcja@projektblonie.pl

Na podany powyżej adres email możecie wysyłać do nas listy, propozycje artykułów lub tematów, które chcielibyście aby znalazły się Miesięczniku PIN. Miesięcznik jest dla Was, dla mieszkańców miasta i gminy Błonie. Możemy tworzyć go wspólnie poruszając tematy, które są dla Was ważne. Przedsiębiorców i ogłoszeniodawców zachęcamy do zamieszczania reklam i ogłoszeń w naszym miesięczniku – duży zasięg naszej gazety to nasz atut.

Redakcja

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie