Oferta pracy – ASYSTENT/KA ZARZĄDU w spółdzielni mieszkaniowej w Błoniu

Stanowisko pracy: Asystent / Asystentka Zarządu

Miejsce wykonywania pracy: Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa „Własne Mieszkanie” w Błoniu, przy ul. Traugutta 1 a, 05-870 Błonie

Liczba stanowisk pracy: 1

Wymiar etatu: 1

Zakres obowiązków:

Prowadzi obieg dokumentów w programie s.bit,

Aktualizacja danych firmy w rejestrze sądowym,

Przygotowywanie zestawień w programach Excel, Word,

Sporządzanie sprawozdań z posiedzeń i zebrań,

Organizacja spotkań,

Przyjmowanie, ewidencjonowanie, archiwizowanie korespondencji,

Nadawanie korespondencji,

Prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu,

Obsługa organów Spółdzielni (Walne Zgromadzenie, Rada Nadzorcza, Zarząd Spółdzielni)

Wymagania:

Bardzo dobra obsługa komputera w tym programów excel, word, powerpoint,

Samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu zadań,

Zdolność analitycznego myślenia,

Kreatywność i umiejętność poszukiwania optymalnych rozwiązań,

Umiejętność pracy w zespole,

Umiejętność i chęć szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

umowę o pracę na pełny etat,

stabilne zatrudnienie,

przyjazną atmosferę w zespole.

godz. pracy poniedziałek 10.00-18.00 wt-pt: 7:15-15:15

wyślij swoje dane e-mailem na smblonie@smblonie.pl

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności