Praca – KASJER- siedem miejsc na BASENIE w Błoniu

POSZUKIWANY……. POSZUKIWANA

Centrum Sportu i Rekreacji poszukuje siedmiu osób na stanowisko KASJERA.

TERMIN SKŁADANIA OFERT upływa 12.02.2020 o godz. 12.00 (decyduje data i godzina złożenia dokumentów).

Swoje cv wraz z listem motywacyjnym, potwierdzeniem wykształcenia oraz co ważne z OŚWIADCZENIAMI KANDYDATA O NIEKARALNOŚCI i innymi wymaganymi dokumentami wymienionymi w treści ogłoszenia w nieprzekraczalnym terminie 12.02.2020 do godz. 12.00 należy złożyć na adres:

Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu ul. Legionów 3A, 05-870 Błonie w zamkniętej kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem oraz adresem nadawcy z dopiskiem “Oferta na stanowisko KASJER”.

Pełną treść ogłoszenia, w którym wymienione są wymagania dotyczące kompetencji (m.in. co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku kasjera lub podobnym) możecie pobrać z poniższego linku:

Jeśli sądzicie, że znajdziecie treść ogłoszenia gdzieś więcej, niż poza naszą stroną www oraz błońskim BIP, np. na stronie internetowej gminy lub na jej fp, albo na fp centrum sportu, to jesteście w błędzie. Ważne dla mieszkańców i potencjalnych kandydatów informacje zawsze w Błoniu publikowane są tylko w minimalnym wymaganym prawem miejscu. TAKIE STANDARDY niestety, które już dawno należałoby zmienić.

Życzymy wszystkim, którzy chcieliby załapać się na te siedem miejsc duuuuuużo szczęścia, trzymamy kciuki.

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie