Ruszają zapisy na szczepienia przeciw covid19.

Od 15.01.2021 – rejestrować mogą się seniorzy powyżej 80 roku życia.

Od 22.01.2021 – rejestrować mogą się seniorzy powyżej 70 roku życia.

Rejestracja dla kolejnych grup wiekowych będzie podana w dalszych wytycznych Ministra Zdrowia.

SZCZEPIENIA seniorów 80+ i 70+ rozpoczną się 25.01.2021

Rejestracji można dokonać w wyznaczonym punkcie szczepień.

W Błoniu punktem szczepień jest SGPZOZ (Gminna Przychodnia Zdrowia ul. Piłsudskiego 2/4)  – REJESTRACJI można dokonać osobiście lub telefonicznie w przychodni tel. 22 182 31 30 w godzinach 8-18 w dni robocze.

Osoby starsze i niepełnosprawne, które nie mają możliwości dojechania do przychodni na szczepienie, proszone są o złaszenie takiej sytuacji pod numerem telefonu: 882 513 600 (w dni robocze w godzinach 8.00-15.00). Gmina Błonie zapewni takim osobom transport nieodpłatnie.

Rejestracji można dokonać także dzwoniąc na całodobową i bezpłatną infolinię – nr 989 Można to zrobić samodzielnie lub poprosić kogoś z bliskiej rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego.

Można także zarejestrować się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl – przy tej opcji musisz posiadać Profil Zaufany.

Po dokonaniu rejestracji wyznaczona i przekazana zostanie konkretna data szczepienie.

Przed szczepieniem (nie wcześniej niż na 24h) konieczne będzie wypełnienie przez pacjenta ankiety. Wzór nie jest dostępny na stronie gminy Błonie – jak się pojawi zamieścimy go na naszej stronie.

Więcej informacji oraz listę punktów szczepień w kraju znajdziecie na stronie:

miesięcznik PIN
pozostałe wydania
miesięcznik PIN online

Niezależna gazeta lokalna

#projektbłonie #informacyjnie #niezależnie

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w  ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030

Aktualności
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by   
projekt błonie